EBC Solicitors

Raporty

Raport EBI 35/2014

Raport bieżący

Inwestycja kapitałowa EBC Incubator

Zarząd EBC Solicitors S.A. (dalej „Emitent”) informuje, że otrzymał wiadomość, że w dniu 27 października 2014 roku EBC Incubator sp. z o.o. (dalej „EBC Incubator”) - spółka zależna Emitenta - zawiązała wraz z pomysłodawcą spółkę pod firmą Pylon sp. z o.o. (dalej „Pylon”). Zgodnie z postanowieniami umowy spółki Pylon, EBC Incubator obejmie 49 proc. udziałów Pylon w zamian za wkład pieniężny w wysokości 800.000 zł.

Spółka Pylon, założona wspólnie z Pylon S.A., notowanym na rynku NewConnect producentem zestawów głośnikowych, została powołana dla uruchomienia produkcji głośników, przy wykorzystaniu zaawansowanego technologicznie systemu projektowania, testowania i przeprowadzania symulacji pracy głośnika autorstwa duńskiej firmy LOUDSOFT. Dzięki wdrożeniu zaawansowanych technologicznie rozwiązań głośniki wytwarzane przez Pylon będą wyróżniać się wysoką jakością dźwięku, dzięki czemu spółka będzie gotowa, aby podjąć zarówno rywalizację, jak i współpracę z najbardziej prestiżowymi, międzynarodowymi firmami z branży audio i pokrewnych.Porozumienie inwestycyjne z Pylon S.A. zakłada, że Pylon S.A. będzie odbiorcą głośników produkowanych przez Pylon, co pozwoli Pylon na osiągnięcie dodatniej rentowności działalności w ciągu 3 miesięcy od uruchomienia produkcji głośników.
Inwestycja w Pylon to trzecia inwestycja EBC Incubator z wykorzystaniem środków przyznanych bezzwrotnie w ramach działania 3.1. POIG.

Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt 2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.


Załączniki:
Raport EBI nr 03/2018

Raport okresowy za IV kwartał 2017 roku

Raport EBI nr 02/2018

Zmiana daty przekazania raportu okresowego za IV kwartał 2017 roku

Raport EBI nr 01/2018

Harmonogram publikacji raportów okresowych w roku 2018

Raport ESPI nr 01/2018

Zmiana stanu posiadania

Raport ESPI nr 43/2017

Zwrotne przeniesienie udziałów Red Dev Studio sp. z o.o. na EBC Solicitors S.A.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się