EBC Solicitors

Raporty

Raport EBI 7/2012

Raport bieżący

Zawarcie umowy inwestycyjnej - konsorcjalnej - o finansowanie produkcji filmowej

Zarząd EBC Solicitors S.A. z siedzibą w Warszawie informuje, iż w dniu 27 września 2012 roku zawarta została umowa między Emitentem a Ent One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przedmiotem umowy jest współfinansowanie przez EBC Solicitors S.A. produkcji przez Ent One sp. z o.o. filmu fabularnego pod roboczym tytułem "Klątwa Faraona", przeznaczonego do dystrybucji kinowej. Reżyserem filmu będzie pan Patryk Vega. Planowana data premiery to styczeń 2013 roku.

Na mocy zawartej umowy Emitent zobowiązał się do przekazania na produkcję filmu kwoty 50.000 zł w zamian za prawo do udziału w zysku wygenerowanym przez film.

Emitent zakłada, iż powodzenie projektu realizacji filmu "Klątwa Faraona" może zaowocować powołaniem spółki zajmującej się inwestowaniem w produkcję filmową, która może pozyskiwać kapitał poprzez rynek NewConnect. Przedmiotową inwestycję Emitent traktuje jako rozpoczęcie działalności w ramach opisanego w dokumencie informacyjnym funduszu zalążkowego, a tym samym jako przejaw realizacji celów emisyjnych.

Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ,,Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect". 


Załączniki:
Raport EBI nr 03/2018

Raport okresowy za IV kwartał 2017 roku

Raport EBI nr 02/2018

Zmiana daty przekazania raportu okresowego za IV kwartał 2017 roku

Raport EBI nr 01/2018

Harmonogram publikacji raportów okresowych w roku 2018

Raport ESPI nr 01/2018

Zmiana stanu posiadania

Raport ESPI nr 43/2017

Zwrotne przeniesienie udziałów Red Dev Studio sp. z o.o. na EBC Solicitors S.A.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się