EBC Solicitors

Raporty

Raport EBI nr 29/2016

Raport bieżący

Plany Emitenta wobec Stratego-Doradztwo Księgowe S.A.

Zarząd EBC Solicitors S.A. z siedzibą w Warszawie („Emitent”) informuje, że spółka zależna Emitenta, to jest EBC Seed Fund Limited z siedzibą w Nikozji (Cypr), prowadzi zaawansowane negocjacje mające na celu uzgodnienie warunków zbycia akcji Stratego-Doradztwo Księgowe S.A. z siedzibą w Warszawie. EBC Seed Fund Limited posiada akcje reprezentujące 97,25 proc. kapitału zakładowego Stratego-Doradztwo Księgowe S.A. oraz 97,25 proc. głosów na walnym zgromadzeniu Stratego-Doradztwo Księgowe S.A.

Emitent zakłada, że zbycie akcji Stratego-Doradztwo Księgowe S.A. nastąpi w III kwartale 2016 roku. W wypadku jeżeli negocjacje mające na celu uzgodnienie warunków zbycia akcji Stratego-Doradztwo Księgowe S.A. nie zakończą się powodzeniem Emitent planuje wprowadzenie Stratego-Doradztwo Księgowe S.A do obrotu na rynku NewConnect i pozyskanie dzięki temu środków niezbędnych na rozwój Stratego-Doradztwo Księgowe S.A. polegający na przejmowaniu podmiotów działających na tym samym rynku (tj. rynku usług księgowych).

Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.


Załączniki:
Raport EBI nr 03/2018

Raport okresowy za IV kwartał 2017 roku

Raport EBI nr 02/2018

Zmiana daty przekazania raportu okresowego za IV kwartał 2017 roku

Raport EBI nr 01/2018

Harmonogram publikacji raportów okresowych w roku 2018

Raport ESPI nr 01/2018

Zmiana stanu posiadania

Raport ESPI nr 43/2017

Zwrotne przeniesienie udziałów Red Dev Studio sp. z o.o. na EBC Solicitors S.A.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się