EBC Solicitors

Raporty

Raport EBI nr 16/2016

Raport bieżący

Złożenie wniosku o dofinansowanie w ramach Programu BRIdge Alfa

Zarząd Emitenta informuje, że w dniu wczorajszym SmartSpark sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach (KRS 0000618049) złożyła wniosek o dofinansowanie w ramach ogłoszonego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju programu „Wsparcie Projektów badawczo-rozwojowych w fazie preseed przez fundusze typu proof of con-cept - BRIdge Alfa”.

Przedmiotem wniosku jest uzyskanie dofinansowania w wysokości 24 mln. PLN na wsparcie projektów badawczo-rozwojowych w fazie Proof of Principle i Proof of Concept.

Zgodnie z zapowiedziami Narodowego Centrum Badań i Rozwoju ocena wniosku powinna zostać dokonana w terminie 90 dni licząc od dnia dzisiejszego.

Jedynym wspólnikiem SmartSpark sp. z o.o. jest SmartSpark Fund sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach (KRS 0000617396), w której Emitent posiada udziały reprezentujące 24 proc. kapitału zakładowego. Wielkość udziału Emitenta w SmartSpark sp. z o.o. jest uwarunkowana wymogami Programu BRIdge Alfa.

Jednocześnie Zarząd Emitenta informuje, że zgodnie z informacjami pochodzącymi od Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w II połowie 2016 roku uruchomiony ma zostać program Starter, w ramach którego możliwe będzie uzyskanie dofinansowania w kwocie od 20 do 40 mln. PLN na inwestowanie w innowacyjne start-up’y (http://poir.parp.gov.pl/inwestycje-w-innowacyjne-start-upy-starter/poddzialanie-3-1-1-inwestycje-w-innowacyjne-start-upy-starter). Emitent zakłada, że inkubatory przedsiębiorczości kontrolowane przez Emitenta, tj. EBC Incubator sp. z o.o. i Świętokrzyski Inkubator Technologii S.A., będą aplikować o środki w ramach tego programu.

Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.


Załączniki:
Raport EBI nr 03/2018

Raport okresowy za IV kwartał 2017 roku

Raport EBI nr 02/2018

Zmiana daty przekazania raportu okresowego za IV kwartał 2017 roku

Raport EBI nr 01/2018

Harmonogram publikacji raportów okresowych w roku 2018

Raport ESPI nr 01/2018

Zmiana stanu posiadania

Raport ESPI nr 43/2017

Zwrotne przeniesienie udziałów Red Dev Studio sp. z o.o. na EBC Solicitors S.A.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się