EBC Solicitors

Spółka

Rada nadzorcza

Dariusz Jarmiński

Członek Rady Nadzorczej

Przedsiębiorca, działający w branży logistycznej od 22 lat, w tym na stanowiskach kierowniczych od 19 lat. Karierę rozpoczynał w 1989 roku w Przedsiębiorstwie Handlu Zagranicznego AGROS zajmując się obsługą logistyczną  kontraktów eksportowych w biurze alkoholi. W latach 1993-1994 był kierownikiem Działu Eksportu Spirytusu i Półproduktów Rolnych. W latach 1995-1995 był Logistics Managarem w IDV Poland Sp. z o.o., jednego z liderów światowego rynku alkoholi (obecnie Diageo). W latach 1995-1996 był Dyrektorem Zarządzającym VINIPEX Sp. z o.o. czołowego importera win bułgarskich. Od 1997 założyciel, prezes i wspólnik PRO-LOG.  Odpowiedzialny za strategię spółki i kontakty z kluczowymi klientami.

Cezary Nowosad

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego (kierunki: fizyka i fizyka medyczna) oraz studiów doktoranckich w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej (kierunki: finanse i zarządzanie). Ukończył Studium doradcy inwestycyjnego i analityka papierów wartościowych (Centrum Prywatyzacji). Uczestniczył w licznych szkoleniach specjalistycznych. Posiada uprawnienia do pełnienia funkcji członka rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa. Członek rad nadzorczych spółek rynku finansowego.

Paweł Osiński

Członek Rady Nadzorczej

Partner w Kancelarii Osiński i Wspólnicy. Specjalista w zakresie prawa spółek handlowych. Zajmuje się zakładaniem i bieżącą obsługą spółek zagranicznych. Posiada doświadczenie w reaktywacji przedwojennych spółek kapitałowych.  Specjalista z zakresu prawa cywilnego, handlowego i energetycznego.  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Stypendysta Wydziału Prawa Uniwersytetu w Heidelbergu. Członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. 

Łukasz Rosiński

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie (kierunek Rynki Kapitałowe). Menedżer, związany z rynkiem kapitałowym od 2008 r., pracując jako analityk, doradca, zarządzający w domach w domach maklerskich oraz u Autoryzowanych Doradców NewConnect/Catalyst.  Jest certyfikowanym Doradcą w Alternatywnym Systemie Obrotu. Od początku 2014 roku związany z grupą Macromoney – jako prezes zarządu Macromoney Corporate Finance Sp. z o.o. oraz członek zarządu Macromoney TFI S.A. 

Radosław Krzywicki

Członek Rady Nadzorczej

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się