EBC Solicitors

Aktualności

Scabrosus pozyskał prawie 200.000 zł

Spółka portfelowa Świętokrzyskiego Inkubatora Technologii udanie zakończyła kampanię crowdfundingu udziałowego na FindFunds.pl. Scabrosus pozyskał na rozwój ok. 200.000 zł od inwestorów indywidualnych.

Pozyskane środki zostaną przeznaczone m.in. na dodatkowy osprzęt do mikronizacji  oraz wdrożenie algorytmów machine learning do produkcji. Wcześniej spółkę wsparł Świętokrzyski Inkubator Technologii S.A. kwotą 700.000 zł. Podobnie Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, która udzieliła spółce pożyczki w kwocie 500.000 zł.

Najnowsze aktualności

Grupa EBC Solicitors rośnie w segmencie gier komputerowych

Holding inwestycyjno-doradczy ma w swoim portfolio kolejnego dewelopera gier. Pod skrzydła Grupy EBC Solicitors, po Red Dev Studio, trafił Turtle Team. Nad rozwojem nowo powstałej spółki będzie czuwać m.in. inkubator Pixel Venture Capital, który za łączną kwotę 800 tys. zł odkupi od EBC Solicitors udziały reprezentujące 40 proc. w kapitale zakładowym Turtle Team.

Grupa EBC Solicitors inwestuje w kolejnego producenta gier komputerowych

Notowana na rynku NewConnect grupa inwestycyjno-doradcza zawarła umowę inwestycyjną, w wykonaniu której zawiązana zostanie spółka zajmująca się tworzeniem gier komputerowych. W zamian za udziały reprezentujące 40 proc. w kapitale zakładowym nowopowstałej spółki, EBC Solicitors wniesie wkład pieniężny w wysokości 400.000 zł. W przyszłości deweloper ma zostać przekształcony w spółkę akcyjną, a jego walory upublicznione na rynku NewConnect.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się